Megoldott

Keresztúrok emléktáblája

A 2007-ben felavatott tábla is inkább kampányidőszakok termékére emlékeztet, mert többször volt a szeméttől, gaztól ellepett láthatatlan valami, mint egy barátságot, együttműködést erősítő emléktábla.
Amikor ma közelítettem a hely felé, azt hittem, hogy újabb tábla került oda, ám közelebbről már jól látható az, amit most másoknak bemutatok.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    A visszajelzés alapján megoldottra teszem, ha mégsem ilyen a helyzet, akkor azt kérlek jelentsd be újra!
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A környék viszonylag rendezett, Mindössze egy kisebb méretű gumiabroncs árválkodott az emlékkő bal felső sarkától pár méterre...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Majd Máunika kivonul az RTV stábjával és saját kezűleg fogja rendbe tenni, persze P.Dani is ott lesz a kis szakállkájával.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sélley Szabolcs
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bélavár utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült pad

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lóg a faág

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    M0 (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére