Megoldott

Ahol senki sem látja?...

A Füstifecske és Sarlófecske utca sarkán, kereítésen belül növekszik ez a kerti hulladék+szemét halom immár évek óta...

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tényleg egyetlen illetékesnek sem üti ki a biztosítékát ez a látkép?!
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem az Önkormányzat arra vár, hogy a szemét kibukjon az utcára....
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Lassan már kibukik a kerítésen a bedobált szemét...
    Intézkedni kellene vagy így, vagy úgy!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    A helyreállításhoz szükséges intézkedéseket megtettük. A kivitelezésig szíves türelmét kérjük.
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Lassan átbukik a kerítésen a sarokba "rejtett" szeméthegyről és akkor már Önkormányzati teendő lesz?
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi nem változott a kupaccal... :(
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Árok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Megszaporodott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére