Megoldott

Újlak utcai iskola környéke

Az Újlak utca iskola és annak környéke örvendetesen megújult, hála az uniós forrásoknak. Ám!
1)Az iskola tornaterme mögötti kikövezett tér szélét alámosta a víz, az leszakadt és már bizony az első szemétdombocska is megjelent...
2) Szemet gyönyörkedtető kis sétány alakult ki vegyes virágokkal és mellette egy újonnan, a gyerekek által ültetett fasorral. Annak idején minden fán rajta volt az ültető/gondozó(?) neve is. Nos, a fákból igen sok eltünt, foghíjas lett a sor és furcsa mód a gondozók nevei is eltüntek... Vajon van összefüggés?
3) Az utolsó képhez (ez az iskola és az ovóda közötti terület)... Bizonyára sokan emlékszünk az Önkormányzat azon kampányigíretére, miszerint minden évben annyi fát ültetnek, amennyi az évszám. Ez az ígéret elhangzásakor meg is történt, de nézzék meg ezt a képet! Látják? Nem látják? Na látják... Itt is egy friss fasor volt anno, ma meg a kiégett fű dísziti. Szóval nem elég csak egyszer tenni valamit, gondozni, karbantartani is kellene kampányoktól függetlenül.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, ez egy nagy kérdés...
  • Der Komissar hozzászólt a bejelentéshez.

    Csoda történt!!!!! Kíváncsian várom az első pár esős napot....Kiderül majd az is, hogy milyenre tömörítették alatta.
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A választások közelsége néha csodáktra képes...
    Mert mivel is lenne magyarázható az, hogy a több hónapja (éve?) beomlott szakasz többszöri bejelentés ellenére is 3 nappal az önkormányzati választás e...
  • Der Komissar hozzászólt a bejelentéshez.

    Hihetetlen, de csak a bejelentés óta eltelt 3 hónap. És ki tudja mióta ilyen? Valóban, majd ha történik valami, kivonul a Rákosmente TV is.... Ideiglenes pl. el is lehetne keríteni, de még odáig sem s...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a mai helyzet: mint látható a helyzet változatlan... Meg kell várni az első balesetet?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltelt megint majdnem két hét, a helyzet változatlan, még csak le sem kerítették (sajnos a kép minősége nem a legjobb).
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Hosszú idő telt el, közben elkezdődött az iskola is és ez a hely változatlanul veszélyes és ronda....
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtük!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs fejlemény, ugyanazt a képet lehetne feltenni, de minek.
  • Kelemen Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Én is minden nap itt megyek el, szabályosan életveszélyes. Ráadásul mit mondjak, több száz gyerek és szülő jár erre naponta. De innen kb. 400 méterre a múlt héten adták át a "kutyajátszóteret" 8 milli...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Mászóka sérülés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Gumiborítás hiba hinta alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Gyergyószentmiklós utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belógó bokor

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére