Megoldatlan

Rakokási hely elfoglalása

Anonim Járókelő

Az Október huszonharmadika utca 29-31. előtt lévő rakodási területet rendszeresen parkoló autók foglalják el. A rakodási területet az ott lévő élelmiszerbolt és kocsma beszállítói miatt alakították ki (?), hogy a szállító gépjárművek az egyirányú utcában ne tartsák fel a forgalmat. Naponta többször is rakodás miatt áll a forgalom az utcában, mert nem tudnak a szállító autók beállni a területre.
A közterület felügyelőknél már többször jeleztem a dolgot, de csak megmosolyogtak.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Október huszonharmadika u. 29

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Matók Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Történt fejlemény a bejelentéssel kapcsolatban?
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Parkolás a Budaörsi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Rahó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Behajtásgátló pollereket

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Krisztina tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére