Megoldásra vár

Útbeszakadás

A II. Kerület Előd vezér utca 14 szám előtt, 3 hónapja az út szélén beszakadt az út. Az ottlakó jelezte az önkormányzatnak, de nem történt semmi, viszont mostanra hatalmas lyuk tátong az út szélén. Két autó nem fér el, ha valaki este félrehúzódna, belezuhanna, a gyalogosokról, gyerekekről nem is beszélve. Jön az ősz, az esős idő, jó lenne megoldani a problémát, mielött tragédia történik.
Előre is köszönjük a segítséget!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Előd vezér u. 14

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Kis Herczegh Csilla hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt a tájékoztatást kaptuk, hogy júliusban megcsinálják. Úgy legye!
  • Kis Herczegh Csilla hozzászólt a bejelentéshez.

    Ősszel feltöltötték murvával ami már télen elkezdett omlani, majd tavasszal kimosta az eső. Újra bejelentettük, de az önkormányzat egy hónapja annyit válaszolt, hogy valami jóváhagyásra, engedélyezésr...
  • Matók Ágnes megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Matók Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Történt fejlemény a bejelentéssel kapcsolatban?
  • S-N Szabolcs elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület

  • S-N Szabolcs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "II. kerület"-ra.

  • Kis Herczegh Csilla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére