Megoldott

Nem világít a lámpa

A Székpatak utcai buszmegállónál található lámpa izzója kiégett, már hetek óta nem világít.

Kérjük az illetékeseket mihamarabbi intézkedését, mert épp egy buszmegállót lenne hivatott megvilágítani!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Külső Szilágyi út 110
Nem világít a lámpa bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Emzé Perix hozzászólt a bejelentéshez.

    Égő kicserélve! Köszönjük!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Az illetékes

  • Emzé Perix bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére