Megoldott

Nem világít több lámpa sem

Csepelen a Kossuth Lajos utcában a Karácsony Sándor utcánál lévő oszloptól (amin az óra is van) egészen a Mekiig nem világítanak a lámpák. Kérem, javítsák őket! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 85-87

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Újra működnek a lámpák!
  • Anonymus Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Több hónapja nem működnek ezek a világítótestek. Minden bionnyal kábelhiba lehet: bdk@bdk.hu
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Németpróna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére