Megoldott

Lámpa nem világít

Csepelen a Táncsics Mihály utca - Katona József utca kereszteződésben az egyik oszlopon lévő két lámpa 2 napja biztosan nem világít. Kérem, javítsák! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Katona József u. 2

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva. Ott a lombkorona között az a nagy fény!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Németpróna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére