Megoldott

Elválasztó sáv növényzet burjánzás

Anonim Járókelő

A Nagykőrösi út - Gyáli út útvonalon, több helyen a két útpályát elválasztó területen lévő, zöld növényzet (sövény) több helyen erősen belóg a gyorsító (belső) sávba, elfoglalvba néhol akár a sáv 1/4-ét is.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, XX. kerület

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Siető óra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Kossuth Lajos utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Utca tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Mártírok útja (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    útjavítás?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagysándor József utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére