Megoldatlan

A fa lombozata, a járdára hajlik, gallyazása szükséges

Kérem, a T. Illetékest, hogy a gallyazást hajtsa végre a képen látható helyen!
A járdára lógó fa akadályoza a gyalogos közlekedést.

Köszönettel:

Gy. A.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Üllői út 233

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A Főkert válasza szerint nem indokolt a gallyazás.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Györkös Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fák pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Corvin körút (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdás keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Horváth Mihály tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fák a Dózsán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Dózsa György út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére