Megoldott

nem vágják a gazt

több mint egy hónapja nem vágták le a "füvet" a Klauzál utcában, tele van száradó toklásszal. Erdességként ettől pár méterre (a Kéthly Anna téren) lévőket gondozzák.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • Zala Peter hozzászólt a bejelentéshez.

    Igaz, hogy rövid, de most legalább úgy néz ki, mint egy libalegelő, ezzel persze nem lóg ki a budapesti parkok közül...
  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    a mai napon levágták.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Barkóczi Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Itt lehetne néhány szívós növény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Planténerek a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely a körúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére