Megoldott

Károly krt. fái

Károly krt. fái nincsenek "nyírva". Kinőtt a hajuk és elvesztik kubista jellegüket:)

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Károly krt. 13-15

Hozzászólások

  • Káplár Anikó hozzászólt a bejelentéshez.

    Hálás vagyok a Járókelőnek:) Megéri támogatni:) A FŐKERTnek , hát ez a dolga......
  • K. Edina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyönyörűek lettek, köszönjük!
  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Örs vezér tere 359 (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Jarda foltozas

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bécsi út 138-150 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fa tartó karó kidölt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mester utca 56 (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére