Megoldott

Szétesett pad

A fodrászat előtti pad kissé szétesett, kérem, javítsák meg.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Kossuth Lajos utca 77

Hozzászólások

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A végeredmény:
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Kossuth Lajos utca 89, 1203 Magyarország (47.44241797, 19.11070560, 16)"-ról "Budapest, Kossuth Lajos utca 77, 1203 Magyarország (47.4416157, 19.1093446, 16)"-ra.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés leírását "A Tátra téri posta előtti pad kissé szétesett, kérem, javítsák meg."-ról "A fodrászat előtti pad kissé szétesett, kérem, javítsák meg."-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Adminok!
    Tévedésből a posta előtti paddal tévesztettem össze ezt a leszakadt padot, valójában ez a fodrászat előtt van. Kérem, javítsátok a leírásban, illetve a címet is elírtam, a helyes cím:...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás, firkás táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Ábrahám Géza utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Biztonsági kameraoszlop rögzítési hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Bíró Mihály utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    WC illetve lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Budapest Pázsitos sétány 1-3. E Fsz. 2 (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére