Megoldatlan

Megrongált pad

Anonim Járókelő

Hűvösvölgyben az erdő szélén,az Ördög-árok melletti pad használhatatlan.A pontos helyet a kék pont jelzi.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szipka u.

Hozzászólások

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk!
    Köszönjük jelzésed, de az olyan bejelentések státuszát, melyek 1 évnél régebben kerültek beküldésre és megoldatlanként lettek lezárva, mert megoldásuk több időt vett igénybe, vagy...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A pad cseréje megtörtént.
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Pilisi Parkerdő Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Pad rottyon+ gyűlik a szemét.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére