Megoldatlan

Ismételt bejelentés: hiányzó kerítés elem

A játszótér másik oldaláról hiányzó kerítés elem helyét már jó ideje jeleztem és bátorkodtam feltételezni, hogy olcsóbb lenne visszaszerelni, mint újat venni... De ha sokáig nem szerelik vissza, akkor a gazban el fog tűnni és aztán fel kell majd kutatni...
Ki érti ezt a munkamódszert?....

ui.: egyébként a hiányzó kerítés elem nyújtotta kijáraton nem csak a csimoták mennek ki, hanem a kutyák(!!!) is befelé... pedig kutyát bevinni tilos, igaz ezeket az ebeket nem beviszik, hanem saját jogon :) bemennek és örülnek a homoknak, ami piszok jó lehet később a picike gyerekek egészségének!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 112

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Hol a válasz? Eltelt 30 nap!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Lassan már az összes kerítés elemet magáévá teszi valaki... Egyetlen szülőt sem zavar, hogy kicsi gyereke elkóborol vagy esetleg elüti egy bicajos?....
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Árok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Megszaporodott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére