Megoldatlan

az utcaseprő nem viszi el 1

Anonim Járókelő

Dolgos útjavítók hagytak maguk után némi felesleges aszfaltot, ami már évek óta ott van az úttesten.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő, megoldódott a probléma?
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Huszár utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ott hagyott elemek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Városligeti Fasor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Baross tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére