Megoldatlan

Szabálytalanul balra kanyarodók

A záróvonal ellenére sokan balra kanyarral hajtanak be az udvarba nagy sebességgel, ráijesztve a gyalogosokra, a kerékpársávon kerékpározókra. Előfordul, hogy közvetlenül a kicsit odébb lévő szemben oldali útról vágnak át átlósan az úttesten. A gyalogosok nem látszanak jól a fáktól, a nagy szembeforgalom miatt pedig nagy sebességgel kell átvágni az úton. Nyilván ezért is festettek fel záróvonalat, de ez láthatóan nem tartja vissza a közlekedőket. Ha lehetséges, fizikai akadályt kellene elhelyezni a záróvonalra.

Probléma helyszíne
Budapest II. Rákóczi Ferenc út 185

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Takács Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Matók Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Történt fejlemény a bejelentéssel kapcsolatban?
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ról "XXI. kerület Közterület-felügyelet"-ra.

  • Bp Sentinel hozzászólt a bejelentéshez.

    sziasztok adminok, a terkép szerint ez XXI. kerület, nem II. kerület. Az út neve lehet félrevezető, de a II. Rákóczi Ferenc út Csepelen van.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Takács Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egy összetört autó parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Heuer Orsolya
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Hidegkuti Nándor Stadion (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Térkő szétesés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kolonics György Sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kőrakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Marcell utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére