Megoldott

Beszakadt beton

Anonim Járókelő

3 hónapja beszakadt az aszfalt. Forgalomelterelő táblát kitettek, azon kívül semmi nem történik. Balesetveszélyes!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Erzsébet krt. 88

Hozzászólások

  • Eszter (admin) lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jelentem, a mai napon elkészült az út!
    Köszönöm! mindenkinek. :)
  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Rákosmente Sajtó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését az úthibára vonatkozóan.
    Hivatalunk intézkedik az útbeszakadások kijavításáról.
    A kivitelezés elvégzéséig kérjük szíves türelmét!

    Üdvözlettel:

    Sajtó és...
  • Juhász Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Sőt, azóta:
    Van máááásik... :-(
  • Eszter (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére