Megoldásra vár

Megdőlt utcatábla

A sarkon lévő utcatábla megdőlt.

Probléma helyszíne
Budapest Újlak u. 36

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt én is kiszúrtam már... Az illetékes válaszában az a borzasztó, hogy csak helyre kellene állítani; ez nem egy közbeszerzést igénylő nagy beruházás...
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan.
  • Bardócz Csaba (admin) megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Rákosmente Sajtó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését az utcanévtábla állapotára vonatkozóan.
    A tábla cseréjére pénzügyi fedezet függvényében kerülhet sor.
    A kivitelezés elvégzéséig kérjük további szíves türelm...
  • S-N Szabolcs (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • S-N Szabolcs (admin) megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVII. kerület"-ra.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére