Megoldatlan

Túlburjánzott bokor tele szeméttel

A benzinkút melletti kis járdára teljesen ránőtt a bokor, a bokor alja pedig tele van szeméttel. Nem tudom, hogy az OMV-hez vagy az önkormányzathoz tartozik-e a terület, de úgy tűnik, senki nem érzi magának. Pedig össze kellene gyűjteni a szemetet, és visszavágni a bokrot.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Szilas park 1

Hozzászólások

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Mostanra sikerült visszavágni a bokrokat...
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt nem lehetne újra küldeni esetleg? Köszönöm!
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldtem az OMV-nek és az önkormányzatnak is.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet érdemes lenne elküldeni az OMV-nek is.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyre borzalmasabb állapotban van a terület.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Senki nem érzi magáénak ezt a területet, hogy rendbe tegye?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úton lévő levágott fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bánkút utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes kuka a patakban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Jász utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Pasaréti út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére