Megoldatlan

Kiszáradt fa

Ez a fa teljesen kiszáradt. Ki kellene vágni, és egy újat ültetni a helyére.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Sárfű u. 3

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt nem lehetne újra küldeni esetleg? Köszönöm!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úton lévő levágott fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bánkút utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes kuka a patakban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Jász utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Pasaréti út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére