Megoldatlan

Megrongált, balesetveszélyes korlát

A Bakáts tér jobb oldali utcáján a fák elkerítésére szolgáló korlát, illetve a kövek pár helyen megrongálódtak, szét vannak esve, illetve a korlátok el vannak hajolva, így a kiálló vasrudak balesetveszélyesek is egyben. 4 db ilyen elkerített részt érint a probléma, mindegyiket lefotóztam.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Bakáts tér 3

Hozzászólások

  • Járó Kelő hozzászólt a bejelentéshez.

    sajnos tényleg még mindig ilyenek...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    (Jaj, elnéztem az évet :DDD)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek a korlátok még mindig ilyenek, nyugodtan újrázható.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Matók Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Történt fejlemény a bejelentéssel kapcsolatban?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Járó Kelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére