Megoldott

Fatörzs

Fejlemény:
Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.
2018. január 14. 16:26
A probléma jelenleg még nincs megoldva.
__________________________________________________________________________

A Jókai Mór utcában egy teljesen kiszáradt, halott fatörzs éktelenkedik.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Jókai Mór u. 91a

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sződi Rékaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy Budapest Főváros XX. Kerület Pesterzsébet Önkormányzat Szociális Foglalkoztatója tájékoztatása alapján a fatörzs eltávolításra került.

    Tisztelettel:

    Sződi Ré...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "A Jókai Mór utcában egy teljesen kiszáradt, halott fatörzs éktelenkedik."-ról "Fejlemény: Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez. 2018. január 14. 16:26 A probléma jelenleg még nincs megoldva. __________________________________________________________________________ A Jókai Mór utcában egy teljesen kiszáradt...

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma jelenleg még nincs megoldva.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sződi Rékaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy bejelentését, az abban foglalt probléma érdemi intézése érdekében továbbítottuk a XX. kerületi Szociális Foglalkoztatónak. A szükséges munka elvégzéséig szíves...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás, firkás táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Ábrahám Géza utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Biztonsági kameraoszlop rögzítési hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Bíró Mihály utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    WC illetve lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Budapest Pázsitos sétány 1-3. E Fsz. 2 (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére