Megoldott

közvilágítás hiánya

Szeretném felhívni az illetékesek figyelmét, hogy a múlt hét eleje óta (2014.05.20. a 13. kerületben a József Attila tér egyik felén teljes sötétség van éjszakánként. A hiba javítását előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Németh Mózes hozzászólt a bejelentéshez.

    A közvilágítás ismét rendesen működik.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Mózes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét villamos megállók

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lehel utca / Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Angyalföld vasútállomás (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére