Megoldott

Otthagyott terelőtalp

Kérem a T. Illetékeseket, hogy a terelőtalpat elszállítani szíveskedjenek a jelzőlámpa tövéből. (Felirat szerint "FV Zrt.")

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kada u. 109

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Végre, sikerült elvinni a terelőtalpat. Miért nem tudták megoldani a munkálatok során?!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezzel a munkával is végeztek, de miért is vitték volna el az eszközüket!?
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, tapasztaltam, azóta nem is járok a Könyves Kálmánon. Egy csúcs, amit ezek a cégek tudnak alakítani. Jó lesz, ha résen leszel, csak ne járj úgy mint én :)) Bár engem mármár szórakoztat ez az eset.
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A Könyves Kálmán krt-on a Népligeti buszpályaudvarnál is nagy munkálatokat végez az ELMŰ, amely útfelbontással jár. Már most félek, mit hagynak maguk után!
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Meglepő fordulat következett be! Ismét munkát végez a Fővárosi Vízművek a terelőtalp közelében. Hajlandóak lennének végre elvinni a terelőtalpat a sarokról?
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt nem hiszem el!
    Végeztek a munkával, a terelőtalpat otthagyták!
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismét munkát végez a Vízművek és a 30 nap is letelt. Kérem, küldjük meg ismét a bejelentést azzal a kéréssel, hogy ennek a munkának a végeztével vigyék el a sarokról a terelőtalpat. Köszönöm.
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    A túloldalon végeztek a munkával, de ezt a terelőtalpat nem vitték magukkal.
    A logisztika nem az erősségük.
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    A Fővárosi Vízművek most kezdett hibaelhárítási munkába az átellenes sarkon. Annak a végeztével el tudnák vinni a bejelentett terelőtalpat is.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    lyuk (hiányzó fedél) az a úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Naphegy tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomis autógumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Tóvirág utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére