Gondozatlan út, belógó gaz
Testverhegy lejto also szakaszam embermagassagu gaz van.
A sarga vonalon kell a gyalogosoknak kozlekedni a 30 as zonaban sokszor50 el szaguldo terepjarok kozott de a gaz miatt az ut szele hasznalhatatlan.
(A fizikai forgalomcsillapitast ide csak 20 eve kerjuk, ez a bejelentes nem errol szol).
A keresunk az h az Onkormenyzat rendszeresen gondozza ezt a szakaszt is ne csak a Tesco feletti domboldalt ahol tobbnyire csak kutyasok setaltatnak!
Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Testvérhegyi lejtő 3
Hozzászólások