Ivókút kidőlt
A játszótér bejáratánál (Vásáros tér) az ivókút a földön fekszik, kidőlt. A vízvezeték még be van kötve, így ha felállítja valaki a kútoszlopot, akkor a gomb megnyomásával folyik a víz.
Rendkívül balesetveszélyes!
Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Ady Endre u. 39
Hozzászólások