Válaszra vár

Elvadult növényzet

Szeretném megkérni a soroksári önkormányzat illetékeseit (kertészeti osztály), hogy gondoskodjanak a közterületeken lévő fák, fásszárú növények visszavágásáról. Nagyon sok helyen tapasztalható, hogy a friss hajtások belógnak a járdára, az úttestre. Akadályozák a kereszteződések beláthatóságát, a gyalogos, kerékpáros és autós közlekedést. Tegyék lehetővé, hogy a járdákat és utakat teljes szélességükben lehessen használni. Kinek lesz a felelőssége, ha egy gyalogos az úttestre kényszerülve balesetet szenved? A csatolt helyszín és kép is sürgős beavatkozást igényel. Az úttest felét nem lehet rendeltetésszerűen használni a tősarjak miatt! A ház ereszcsatornéjét, a villanyvezetéket is hamarosan tönkre fogja tenni ennek a pár évvel ezelőtti viharban letörött és aztóta újranövekvő lombja.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Stefánia u. 5
Elvadult növényzet bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldterület fenntartás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Alsó határ út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    KERSZ tábla kitakarás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Köves út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült játszótéri kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Gyáli-patak (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére