Válaszra vár

Nincs pad a HÉV megállóban.

Anonim Járókelő

Szabadságtelep HÉV megállóban nincs egy pad, amire le lehetne ülni. A szerelvény félóránként jár, ha valaki pont nem akkor megy, amikor a szerelvény érkezik, akkor még le sem tud ülni. Kérem rakjanak oda egy padot.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szabadságtelep
Nincs pad a HÉV megállóban. bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Andris elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt. (BKK)

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Padhiány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Koncz Tamás
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt. (BKK)
    Veres Péter út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Valamilyen tiltó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt. (BKK)
    Aquincum megállóhely (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött HÉV korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt. (BKK)
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére