Nincs pad a HÉV megállóban.
Szabadságtelep HÉV megállóban nincs egy pad, amire le lehetne ülni. A szerelvény félóránként jár, ha valaki pont nem akkor megy, amikor a szerelvény érkezik, akkor még le sem tud ülni. Kérem rakjanak oda egy padot.
Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szabadságtelep
Hozzászólások