Válaszra vár

Faág letört, leesés veszélye

2025-ben egy vihar által letörött faág kb 8-10 méteres magasságban még mindig fent van az gon. Tavaly körbekerítették szalaggal ami természetesen pár hét alatt leszakadt, eltűnt. A faág azóta is fent van, de semmi sem történt.
Az egyik képen igen könnyen kivehető, hoyg az egyik ága lefelé lóg, igen veszélyesen.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Huszti út 8
Faág letört, leesés veszélye bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek

  • Kutvölgyi Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyomoktól leszűkült sáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úttestre belógó növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek
    Csillaghegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére