Faág letört, leesés veszélye
2025-ben egy vihar által letörött faág kb 8-10 méteres magasságban még mindig fent van az gon. Tavaly körbekerítették szalaggal ami természetesen pár hét alatt leszakadt, eltűnt. A faág azóta is fent van, de semmi sem történt.
Az egyik képen igen könnyen kivehető, hoyg az egyik ága lefelé lóg, igen veszélyesen.
Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Huszti út 8
Hozzászólások