Fullasztó meleg a pótlóbuszokon
Tisztelt BKK!
A mai napon sajnos át kellett élnem a metrópótlás vállalhatatlan színvonalát, amelyet több tízezer utazónak kell a hétvégén elviselni, a BKV költségvetésében aprópénzt jelentő néhány tízmillió forintos bevétel okán. Az innen-onnan összekukázott buszokon, pl. a PMP921-es forgalmi rendszámú járművön kb. 45 fokos hőmérséklet uralkodott. Kérem, ha már semmibe veszik az utasaikat egy hasonló döntés meghozatalakor, biztosítsák a működő klímával rendelkező autóbuszokat.
Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Puskás Ferenc Stadion
Hozzászólások