Megoldott

Beszakadt útburkolat a parkolóban, Róna utca

Beszakadt útburkolat a parkolóban, Róna utca 223 előtt. Valószínűleg korábban csatornafelújítás volt, és hát a tömörítés nem sikerült e legmegfelelőbbre. Kb 20-25 cm mély lyuk tátunk már. Kérjük az illetékeseket a promléma a mielőbbi (garanciális?) elhárításában.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 223

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Káposztási Családok Egyesülete (KCSE) hozzászólt a bejelentéshez.

    Probléma megoldva! Köszönjük!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Káposztási Családok Egyesülete (KCSE) bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló csatornafedél a Budenzen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Budenz út (II. kerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Beszakadt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Őrlő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Ajtósi Dürer sor (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére