Megoldott

Felborult útterelő deszkák Polgár utca

Anonim Járókelő

A szél felboríthatta az útépítést terelő deszkákat Óbudán a Tavasz utca / Polgár utca sarkán az OTP-nél.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Polgár u. 1

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott, helyrerakták.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Akadálymentesítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hegedüs Péter
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Rómaifürdő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    megfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Római úti lakótelep, Varsa utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére