Nyitott kapcsolódoboz
FRISSÍTÉS: 2026.06.10.
II. kerületi Önkormányzat válasza:
„Bejelentését köszönjük, a leírtak alapján közvilágítási lámpa esetében a Budapesti Dísz- és Közvilágítás Kft. az illetékes. Javasoljuk számukra való továbbítást.”
-----
Az Ordogarok utcan egyik villanyoszlopon nyitva egy kapcsoloszekreny.
Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Ábránd utca
Hozzászólások
Bejelentését köszönjük, a leírtak alapján közvilágítási lámpa esetében a Budapesti Dísz- és Közvilágítás Kft. az illetékes. Javasoljuk számukra való továbbítást.
Üdvözlettel...
Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, továbbá amennyi...