Megoldásra vár

Nem működő világítás

Anonim Járókelő

Rákospalota–Újpest vasútállomáson több nagy reflektor nem működik, emiatt az állomás egyes részei nagyon sötétek. Sötétben ez veszélyes lehet, különösen mivel az állomás egyébként is nagyon balesetveszélyes. Kérem a világítás ellenőrzését és javítását.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Rákospalota-Újpest
Nem működő világítás bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta sem működik.
  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Volánbusz Zrt. / MÁV-csoport (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 194630 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült kifogást a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Pályaműködtetési Zrt. illetékes szervezeti egysége részér
    ...
  • Kőrös Edit elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére