Nem biztonságos buszmegálló
A Kistorony park busz-és trolimegálló elképesztőem veszélyes. Nincs korlát, a járda keskeny, mögötte a vasúti töltés. A Pongrác ut igen forgalmas, gyorsan közlekednek az autók, nincs védelem a megállóban várakozók számára.
Esőben 100%, hogy beterítenek vízzel a gépkocsik, mert ezen a szakaszon az út is igen kátyús, megül benne a víz.. jó lenne kis átalakítás, mert nem csak rém kellemetlen, de veszélyes is.
Köszönöm!
Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kistorony park
Hozzászólások
"A rendszeres lokális javításokat megszüntető hosszútávú megoldást az útszakasz teljes körű felújítása jelentené, amely azonban túlmutat a fenntartás feladatkörén és meghaladja...
Tárgy: tájékoztatás
JAROKELO-BUDAPEST-00194461
Tisztelt Ügyfelünk!
Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a Budapest Közút Zrt. állásfoglalásában arról tájékoztat...