Megoldott

Útszennyezés

Két buszmegállóban a kifolyt nagyobb mennyiségű olajat homokkal felszórták és ott hagyták hetekkel ezelőtt!
18 .ker Nefelejcs utca Lakatos utca i város felé eső megálló és a Nefelejcs utca Tinódi utcai város felé eső megállónál.
Balesetveszélyes és környezetszennyező!

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Nefelejcs u. 18
Útszennyezés bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Eszti lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKM Budapesti Közművek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Munkatársaink a bejelentett terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/193599/utszennyezes/hivatal
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Szíves tájékoztatásul mellékelten megküldjük tárgyi ügyben válaszlevelünket.

    Üdvözlettel:

    Thassy Orsolya

    [Leírás: Budapest közút]
    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Miklós Árpád bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére