Megoldott

Rozsda eszi,nagyon csúnya!

III. Kerület Bécsi úton, a Vörösvári és a Nagyszombat u. közötti közvilágítási lámpák oszlopai rettenetesen néznek ki.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Epstein Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A PROBLÉMA MEGOLDODOTT!!!!!! Halló van ott valaki?
  • Epstein Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Újra írom, a probléma MEGOLDODOTT! Kérem önöket tegyék át megoldottba.
    Köszönettel: Epstein Péter
  • Epstein Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma megoldodott! Igaz a bejelentéstöl számitva kicsít több mint két év alatt. Köszönjük!
  • Epstein Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A rozsda mart oszlopokra most új felsővezetékeket erősítettek. A villamos forgalmat meg tízszerezték. Reméljük nem fog megismétlődni a Margithídi oszlopdőlés. A forgatókönyv nagyon hasonló....
    Egyébk...
  • Epstein Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves emberek ezek, hogy válaszra sem méltattak.Biztos precizen végzik munkájukat.....
  • Epstein Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Lassan egy éve! Nem. Sajnos.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Felhasználó, történt változás a helyszínen?
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Varga Laszlo hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem csak ott rozsdás oszlopok vannak
    Stefánia úton, Hungária körúton, Krisztina körúton, Belgrád rakparton, Váci úton stb.stb.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Epstein Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa a HÉV megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Aquincum (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett díszvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szentlélek tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kiégett

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére