Megoldott

Hiányzó padok

Valószínűleg évek óta nincsenek meg az ülőfelületek. Jó lenne ha pótolnák őket (vagy a maradék elemeket elvinnék)

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Őszike u. 3

Hozzászólások

  • Le Marietta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült. Köszönöm​, az ügy lezárható.
  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    A második kép vlaamiért nem ment át.
  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Valami készül...
  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    A padmaradványokat elvitték, de kérném az adminokat hogy még ne zárják le. Jó lenne tudni mit tervez ezzel a résszel az illetékes. Illetve hogy az ott maradt kráte4eket betömik-e.
  • L. István hozzászólt a bejelentéshez.

    Másik lehetőség, hogy az ember megcsinálja magának. (Padonként 2 szögvas + 4 nagyobb csavar + 3 nagyobb deszka + kisebb csavarok.)

    De csak óvatosan, ez illegális padfelújításnak minősül! A közvetlen...
  • L. István hozzászólt a bejelentéshez.

    El fogják vinni. Újat majd a környék átfogó rendezése/felújítása/blabla alkalmából kaptok, uszkve 5-10-20 év múlva.

    (Nem tudom miért, de így működnek a dolgok. Biztos azért, mert egy ilyen "korszerűt...
  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ácsi! Pótolják, és ne vigyék el!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fatelepítési helyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Levágott ágak itt maradtak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére