Megoldatlan

A népligeti nagy játszótér homokozójának állapota

A homokozóból korábban a Főkert elvittek homokot, így kevés. A fák gyökere feljöttek és kilátszanak. Az őszi falevelek még a homokozóban vannak.
Kérem a homokozó rendbetételét és honokkal feltöltését.

Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kismartoni út 4
A népligeti nagy játszótér homokozójának állapota bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • A rendszer lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    A panaszokról, a közérdekű bejelentésekről, valamint a visszaélések bejelentésével összefüggő szabályokról szóló 2023. évi XXV. törvény által meghatározott 30 napos válaszadási határidőt a címzett 60...
  • A rendszer újra elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek

  • BKM Budapesti Közművek nem válaszolt 40 napon belül.

  • A rendszer újra elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek

  • BKM Budapesti Közművek nem válaszolt 40 napon belül.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek

  • Farkas Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhanyagolt zöldfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek
    Örs vezér tere M+H (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beültetlen fahelyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek
    Könyves Kálmán körút (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére