Megoldatlan

Hiányzó villanydoboz-ajtók

Három hely, egy probléma: a villanyoszlopokhoz tartozik sokszor egy ajtóka vagy egy fedél. Ezek hiányoznak:
-a Margit körúton, a Széna téri éjszakaibusz-megállóban a bevásárlóközpont mellett
-a XXII. kerületi Leányka utcai buszmegállóban
-a József körúton a Népszínház utca sarkánál.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mit bontottak el?

    Amúgy 3 képet küldtem el, ezek szerint megint nem ment át :(
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    az mit jelent?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    elbontották
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Renegeteg kiégett lámpa a lépcső felett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: N. István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére