Megoldott

Veszélyes útszakasz

A XVI. kerületi Csenkesz utcában másfél hete csőtörés volt. A kiásott gödör azóta is ott van, körbekerítve ugyan, de mellette megsüllyedt az útburkolat, félő, hogy az arra járó autó belecsúszik a gödörbe. Minden nappal meredekebb a csúszó rész, megy tönkre az úttest.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Csenkesz u. 7

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentő visszajelzése: Köszönöm a gyors reagálást, a bejelentést követő második napon az útburkolatot megjavították a XVI. kerület, Csenkesz utcában.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Borsos-Kőszegi Erika bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidölt közlekedési oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    János utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nem látszódó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Monoki utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Veres Péter út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére