Megoldatlan

Neszmélyi úton létesített új buszmegálló problémája.

Tisztelt Cím!

Nagy meglepetéssel tapasztaltuk, hogy a Neszmélyi út kellős közepén, családi házakkal szemben, két hatalmas lakóépület előtt buszmegállót létesítenek.

A kitűzött buszmegálló elhelyezkedése balesetveszélyes, valamint ha a műszaki szakértők valóban megszemlélték a Neszmélyi út állapotát, (ami erősen kétséges) láthatták volna, hogy az út műszaki állapota nem bír el újabb autóbusz terhelést A csatorna fedőlapok rendszeresen beszakadnak, az út felülete mindenhol repedezett.

A buszmegálló helyszínének kijelölése nem eléggé megfontolt, hiszen a Kelenföldi Pályaudvar felé mintegy 200 méterrel csak egy park és vele szemben egy iskolai sportpálya van.

A jelenlegi helyszín tönkreteszi a környék lakóinak nyugalmát, a két sorház közötti buszmegállóból kiinduló autóbusz zaja felerősödik a két ház közötti vízhang-hatástól. Ez a zaj kora reggeltől késő estig zavarni fogja a környék nyugalmát.

Kérjük megfontolni a buszmegálló áthelyezésének lehetőség.

Üdvözlettel:

Szabó Zoltán neszmélyi úti lakos

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Kis Pista hozzászólt a bejelentéshez.

    Zoltán, magának nincs semmije? Zavarja hogy másnak van? Csak irigy? Fogadjunk maga is bölcsész.
  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    A rengeteg autó nem zavarja? Gondolom, nem, hiszen az egyik az Öné.
    Akinek nincs, az pedig örülni fog szerintem, hogy lesz ott egy buszmegálló
    Az út állapota pedig más kérdés, attól, hogy töredezett...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szabó Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Takarítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bikás park (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Nem működik a mozgólépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére