Megoldott

Elhagyott oszlop

Anonim Járókelő

Az angyalföldi utcabálról itt maradt egy oszlop, kérjük az elszállítását, köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Esztergomi út 66
Elhagyott oszlop bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Gergő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy az elszállításról gondoskodtak.

    Köszönöm, hogy figyel lakókörnyezetére és seg
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Poller kitörve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Újpesti rakpart (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére