Megoldott

műanyag csővel lezárt villanyoszlop

A Garay téri piac előtti részen lévő oszlop ideiglenesnek tűnő fedlap cseréje lehet hogy szükséges lenne. Kérem szíves intézkedésüket. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest Garay tér 8-9

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Cserélték
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Oszlopajtó leesve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kaszásdűlő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világítanak a lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Richter Gedeon utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világít a lámpaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Richter Gedeon utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére