Megoldott

Ismét nem világítanak a lámpák a Gergely utcában

Kb. 3 héttel a javításuk után ismét sötétek a lámpák a CBA-bevásárlóudvarnál. (4 egymás melletti.) Kérem, javítsák meg a világítást. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gergely u. 118

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Felhasználói visszajelzés alapján
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggel ismét világított minden lámpa :))
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világítanak a lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Richter Gedeon utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világít a lámpaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Richter Gedeon utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közvilágítás burkolata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére