Megoldott

Állandó behajtás

Mivel a terület előtt van direkt kijelölt rakodási pont, ezért kérem a táblákon a lenti kiegészítő táblát szereljék le, mivel folyamatosan szokták autók akadályozni a gyalogosok közlekedését, kivéve este legalább nem. Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Füst Milán u. 2
Állandó behajtás bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Járókelő Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Csoda történt. Kikerültek végre a pollerek .
  • Murzsicz-Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Békásmegyeri Piac Kft.

  • Járókelő Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla a földön leesve, a másik koszos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belógó, félig kiszakadt korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kifeküdt behajtani tilos tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére