Megoldott

Viharban megsérült fa

A Csobánka téren tört le egy nagyobb ága a fának, csak a dísz világítás tartja a helyén

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Csobánka tér 3

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Bejelentő visszajelzése alapján.
  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Estére elvitték .
  • Barkóczi Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális hulladékrakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csonka Balázs
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Meggy utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét és gallyak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Madzsar József utca / Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Márton köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére