Megoldott

Kátyú az Esztergomi út 46. előtti parkolóban.

A kátyú a térképen látható pontban található.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Esztergomi út 17-31

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszi a visszajelzést!
  • András Lakatos hozzászólt a bejelentéshez.

    A munkát elvégezték!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • András Lakatos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a főűton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Klapka (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hatalmas kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére