Megoldatlan

Kátyúk sokasága a Raktár utca - Szél utca sarkán lévő parkolóban

Sok nagy kátyú nehezítik az autósok életét a Szél utca - Raktár utca sarkán lévő parkoló területen. Mivel rengeteg autó közlekedik és parkol ott, sokak számára lenne kedvező az itteni úthibák részleges vagy teljes helyreállítása

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Matók Ágnes lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Járókelő Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére